Uzkopšanas diena 2015 

bilde

 
 
29.09.2015.
 
Avots: Dienas bizness
Rosinās papildināt nozaru sarakstu, kurās nepiemēro mikrouzņēmuma nodokļa režīmu

Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācija (LPUAA)
, kurā apvienojušies vadošie uzkopšanas nozares uzņēmumi, negodīgas konkurences mazināšanai Finanšu ministriju rosinās mikrouzņēmumu nodokļa neattiecināmo jomu sarakstā iekļaut arī profesionālo uzkopšanu, informē asociācijas izpilddirektors Jānis Ozoliņš.

***
 
28.09.2015.
 
Pasākuma "Latvijas Profesionālās uzkopšanas diena 2015" videoieraksts. Latvijas uzkopšanas nozares profesionāļi pulcējas svinīgā un izglītojošā pasākumā.

28.09.2015.
 
Pasākumā "Latvijas Profesionālās uzkopšanas diena 2015" notikušo sacensību "Uzkopšanas profesionālis 2015" videoieraksts. Sacensībās piedalījās 6 komandas un tās tiesāja starptautiska žūrija. Komandas sacentās 2 disciplīnās: mitrā tīrīšana un ģenerālā tīrīšana.


***

28.09.2015.

Nozares gada svarīgākais notikums - Uzkopšanas diena 2015

Uzkopšanas nozares gada svarīgākais notikums - Latvijas profesionālās uzkopšanas diena 2015 - otro gadu pēc kārtas vienkopus pulcēja industrijas pārstāvjus, lai uzlabotu profesijas tēlu, dāvātu nozarei uzticīgajiem profesionāļiem pelnītus svētkus, kā arī veicinātu uzņēmumu sadarbību.

"Mēs padarām pasauli tīrāku. Ne katrs to var pateikt, bet uzkopēji gan," pasākuma atklāšanas ceremonijā dalībniekus iedvesmoja Karcher Baltics izpilddirektors Edvinas Gužauskas.

Nozares svinīgajā pasākumā dalībnieki piedalījās azartisku, starptautiskas žūrijas tiesātu uzkopšanas sacensību disciplīnās, kamēr menedžeri savas pārliecināšanas un sadarbības prasmes apliecināja īpašā treniņā, kas šogad papildināja daudzveidīgo svētku programmu. Par būtisku uzkopšanas dienas sastāvdaļu uzskatāma līderu diskusija, kuras laikā ikdienā konkurējošu uzņēmumu vadītāji apsprieda industrijas aktualitātes un vienojās par kopīgiem nākotnes mērķiem.

Sacensībās Uzkopšanas profesionālis 2015 veiksmīgāki izrādījās uzņēmuma Anitra 2T Centrs pārstāvji, godpilno otro vietu ieguva SIA Cleanhouse vienotā komanda, bet godpilnajā trešajā vietā ierindojās SIA BCS.

Uzkopšanas dienā tika pārstāvēti gan asociācijas biedri, gan arī citi nozares uzņēmumi. Kopumā pasākumā piedalījās 93 pārstāvji no 23 organizācijām. Ar klātbūtni pagodināja arī Kärcher pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Izglītojošu semināru un sacensību tiesāšanu nodrošināja igauņu kolēģi no Puhastusekspert.
 
Pasākumu, kas 25. septembrī norisinājās viesmīlīgajās arhitektūras un mediju centra H2O 6 telpās, rīkoja Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācija un SIA Karcher.

LPUAA pateicas visiem izglītojoša un svinīga pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem, īpaši SIA Karcher Profesionālās biznesa nodaļas vadītājam Jānim Kupferam, servisa koordinatorei Lienei Mincānei un viņu atsaucīgajai komandai, kā arī OÜ Puhastusekspert un Helge Alt, Tiina Valb un Kurmet Vasser personīgi.

***
09.09.2015.

LPUAA un SIA "Karcher" aicina uzkopšanas un apsaimniekošanas nozares uzņēmumus apmeklēt izglītojošu un svinīgu pasākumu "Latvijas Profesionālās uzkopšanas diena 2015".
 
Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iegūt informāciju profesionālajos semināros, piedalīties uzkopšanas profesionāļu un vadītāju praktiskajās sacensībās, paust un uzklausīt viedokli uzkopšanas līderu diskusijā, iepazīties ar jaunāko uzkopšanas tehniku un tehnoloģijām. Papildus informācija ir pieejama pasākuma bukletā.
 
"Latvijas Profesionālās uzkopšanas diena 2015" notiks 2015. gada 25. septembrī arhitektūras un mediju centrā H2O 6  Ūdens ielā 6, Rīgā, plkst. 9.00 - 14.00. Dalība pasākumā ir bez maksas.
 
Pasākuma mērķi: paaugstināt profesionālās uzkopšanas servisa prestižu, uzlabot uzkopšanas efektivitāti un sarīkot pelnītus svētkus profesionālās uzkopšanas nozarei.
 
Reģistrācija
 
Tā kā pasākums ir paredzēts visai nozarei, tiek aicināti visi tās uzņēmumi. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Lai nodrošinātu vietu rezervāciju, lūdzam pieteikties savlaicīgi, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu līdz 22. septembrim. Ja pieteikušos dalībnieku skaits pārsniegs plānoto dalībnieku skaitu, priekšroka tiks dota tiem, kas būs pieteikušies pirmie. Visām organizācijām, kas būs pieteikušas dalībniekus, tiks nosūtīta informācija par reģistrāciju vai atteikumu. LPUAA biedrus aicinām pasākumam deleģēt līdz 7 pārstāvjiem, pārējos uzņēmumus – līdz 4 pārstāvjiem. Kontakttālrunis reģistrācijas jautājumos: 29289133.
 
Profesionālās sacensības „Uzkopšanas profesionālis 2015
 
Esat aicināti pieteikt savu komandu dalībai sacensībās, norādot informāciju par komandas dalībniekiem (2 cilvēkiem) pieteikuma anketā. Šogad rīkotajās sacensībās varēs piedalīties pa vienai komandai no katra uzņēmuma. Sacensību nolikums paredz, ka par “Latvijas profesionālās uzkopšanas dienas 2015” godalgām cīnīsies ierobežots komandu skaits – līdz 10 komandām. Priekšrocības tikt reģistrētām būs tām komandām, kas pieteiksies pirmās. Uzdāviniet saviem profesionālākajiem darbiniekiem sacensību prieku!
 
Sacensību vispārējie noteikumi
 
Sacensību video. Apskatei tiek piedāvāts iepriekšējā gada sacensību video materiāls, kurā iespējams gūt skaidrību par sacensību formātu un veicamajiem uzdevumiem, kā arī veiksmīgākajām taktikām.
 
Sacensības „Es un mana komanda

Esat aicināti pieteikt savu dalībnieku sacensībās „Es un mana komanda” (1 cilvēks no katra uzņēmuma). Tajās dalībnieki risinās situācijas, kurās viņiem tiks dota iespēja apliecināt spējas saprasties ar kolēģiem un padotajiem. Divas stundas, kuras ir paredzētas pārbaudījumiem, nav pietiekamas, lai profesionāli novērtētu vadītāju spējas, bet visi dalībnieki to laikā uzzinās savas stiprās un vājās puses. Ja sacensību procesā tiks noteikti izteikti līderi, to izcilās īpašības tiks novērtētas ar organizatoru sarūpētām balvām.
 
Sacensības ir paredzētas kā pilnveides pasākums uzkopēju vadītājiem.

Prasības dalībniekiem:
- atnest galveno vadītāja darba ieroci – pildspalvu (zīmuli);
- jums ierastais un ērtais apģērbs;
- nav nepieciešams jebkādi gatavoties. Visas Jūsu zināšanas un prasmes, kā parasti, ir ar Jums.
 
bilde